הלל לזרוב
קורסים

חוג ציור לילדים

חוויית הציור הינה חוויה אשר פונה לקהל רחב. את היכולת לצייר ניתן לממש בכל גיל ומה שדורשת היא רצון ואהבה לתחום. חוג ציור לילדיםבעבור ילדים רבים מהווה הציור פתח רחב לביטוי לא ישיר ומילולי. בעבור חלקם הציור מהווה ערוץ תקשורת שלהם יותר נוח וקל לבטא עצמם. מעבר לכך, חוג ציור לילדים מביא לתרומה רחבה ביכולת הקוגניטיבית ואף בפן היצירתי מחשבתי. חוג ציור לילדים של הלל לזרוב יביא את חוויות לימוד הציור אף להכרה רחבה של הכלים המשמשים אותנו לצייר.

מכחול

מכחול מהווה כלי ציור בולט ראשון עבור אמנים רבים וביכולתו יצירת אפקטים רבים מכל כלי אחר. השימוש במכחול נעשה אך ורק עם צבעים נוזליים. בקצה המכחול אסופת סיבים, כשסוגי המכחולים משתנים על פי אורך ועובי הסיבים, מידת הגמישות שלהם ויכולת הספיגה. אלו נותנים תמונה אודות איכות המכחול ואף ייעודו. סיבי המכחול יכולים להיות גזומים בזויות שונות, צפופים ואף פרושים כמניפה. בעבר, סיבי המכחול היו עשויים פרווה כשכיום סיבי המכחול רבים עשויים סיבים סינתטיים שונים.
 

מברשת


המברשת מהווה כלי עבודה גם עבור אמנים. בקצה השטוח של המברשת קיים אוסף של סיבים המסודרים באורך שווה לרוב. קיימים אף מברשות להם סיבים בעלי אורך שונה. בעבור אמנים המברשת משמשת למריחה רחבה של צבעים על משטח, זאת על מנת לכסות שטח רב ואחיד. המברשת מעניקה בציור יצירה של אפקטים מסוימים שאין להשיג בעזרת מכחול. לעומת המכחול, נחשבת המברשת לכלי פחות מדויק מהמכחול ובעל יכולות רבגוניות פחותות. גם המברשת, כמו המכחול, מיועדת לצבעים נוזליים. בחוג ציור לילדים נוהגים להשתמש במברשת על מנת לצבוע בצבעים נוזליים.

מרית

כל המרית הוא השפכטל המשמש גם בתחום הציור. למרית ידית נוחה ובעלת להב שטוח ורחב. בעזרת המרית יכולים ציירים למרוח צבע על בדים במרקמים שונים ובכך להביא ליצירת אפקט. כמו כן ביכולתו של המרית במילוי שטחים רחבים ושקועים. העבודה עם מרית עבור ציירים אינה מדויק ומשמשת יותר ככלי עבודה. בנוסף, משמשת המרית עבור צייר בגירוד והוצאת צבעים, מריחה אחידה ועוד. כלי המרית מיועד לצבעים נוזליים ומוצקים.

תרסיס

בעבור ציירים התרסיס היא בעצם מברשת אוויר - כלי בעל ידית אחיזה ופיית התזה באמצעותה ניתן לרסס צבע על גבי משטח. מברשת האוויר מעניקה לצייר את היכולת לשלוט ברדיוס הרסס, כמות וריכוז הצבע. מברשת זו מעניקה אפשרות לציור על משטחים יוצאי דופן כמו ציורי קיר על קירות ובניינים. הריסוס על גבי המשטחים מעניק שכבה דקה ממש של צבע נטולת כל משיכות. קיים כיום אף תרסיסים בדמות בקבוקי תרסיסי צבע המשמשים רבות אמני גרפיטי אך גם בעבור ציורים לילדים או  ציורים מורכבים.

עיפרון

מהווה כלי ציור בסיסי ביותר. עמוד השדרה של העיפרון וחומר הצבע שלו הוא צבען המצופה במעטפת נוקשה. קיימים סוגים רבים של עפרונות עימם עובדים אמנים וציירים: עפרונות פסטל, עפרונות פחם, עפרונות אקרוול (מורכבים מצבעי שמן ומים). ציורים בעזרת עפרונות נחשבים למדויקים יותר, מבוססים על קווי מתאר ובנויים על צלליות.

קרא עוד : חוג ציור
קרא עוד : לימוד ציור

למידע נוסף על - ציורי קיר מחירים לחץ כאן

כל הזכויות שמורות להלל לזרוב © ציורי קיר
STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
STG