ציורים לחדרי ילדים

אחד מהתחומים הקרובים להלל לזרוב הוא תחום הכולל ציורים לחדרי ילדים. חללים אלו מהווים עבור ההורים וכמובן עבורציורים לחדרי ילדים ילדים ונערים רבים חלל בטוח שאמור להשרות אווירה נעימה ובטוחה. בהוספה של ציורים לחדרי ילדים ניתן להעניק לילדים בחדר תחושה נעימה וקסומה ממש.

השימוש בצבעים נכונים ומרגיעים מביאים לתרומה משמעותית לילדכם לאורך שעות היום ואף כשהולך הוא לישון בלילה. בעבור ילדים רבים ציור על קיר חדרם של דמות אהובה מסרטים או סדרת טלוויזיה מעניקה ביטחון רב ושמחה של ממש. עבור אמני ציורי קיר רבים, ובזאת גם הלל לזרוב, היכולת להעניק למשפחות רבות אלמנט ציורי על קירות חדר ילדיהם היא זכות גדולה.

במסגרת של ציורים לחדרי ילדים, רבה היא הדרישה לציורי תקרה. היתרון המובהק בציורי תקרה הוא בכך שעבור תינוקות נחשפים הם לציור בזמן שהם שכובים על גבם. מחקרים רבים הצביעו כמובן שחשיפה לצבעים רכים ומגוונים מעשירה חלקים מסוימים במוח וזו התרומה הראשונה והמרכזית בעבור ציורי תקרה אלו. ציורים אלו לרוב יכללו אלמנטים הקשורים בגובה ושמיים ובין היתר יכללו עננים, ציפורים, שמש, קשת בענן ועוד.
 

ציורי קיר כסיפור


בחלק מהמקרים הופכים הציורים בחדרי הלימודים לפלטפורמה של סיפורים. בעבור הורים רבים משמש חדר הילדים לחדר משחקים ופנאי עם ילדיהם. ציורי קיר יכולים לשמש להפקת סיפור של ממש ולהביא לשיפור היכולת לדמיין הן עבור הילדים עצמם והן עבור ההורים. במקרים אלו ניתן כל פעם להתרכז בפאה מסוימת בחדר או בדמות מתוך הציור ולסובב סביבה סיפור של ממש. פעילות זו יוצרת משחק משותף בין ההורים לילדיהם אשר יכולים יחד להתוות סיפור של ממש מתוך הציורים ולחוש חלק מהסיפור עצמו. בעבור הורים רבים היוו אותם ציורים כלי של משחק וחיבור בשעות הפנאי המשותפות להם ולילדיהם.

במקרים רבים נדרשים בציורי הקיר להשלים משהו שחסר לילדים בסביבתם הטבעית. לא פעם נדרשים אמני ציור לחדרים לצייר בבתים הקיימים בעיר ציורים נעימים של טבע. בשל הסביבה האורבנית אותה מכיר יותר לעומק ילדם, קיים באופן טבעי רצון להורים להעניק לילדם תחושה וקרבה לטבע הירוק. דרך ציורים אלו מכיר הילד בחשיבות הטבע, תפקיד העצים, לומד על מחזוריות בטבע ועוד. מאפיין נוסף המקבל ביטוי של חסך הוא ציור של ים בבתים בהם חוף הים לא נמצא במרחק קרוב. גם כאן, מעבר למקום של חסך, ישנו רצון להעניק בציור תחושה נעימה ועמוקה כזו שחוף הים על כך נגזרותיו מעניק.

רעיון של ציורים לחדרי ילדים עם הזמן יצא החוצה מעבר לבתים פרטיים. כיום ניתן להבחין בכל מרפאת ילדים ובבתי חולים בציורי קיר בחדרי הבדיקות ובחדרים בבתי החולים. אלו יכולים בחלק רחב מן המקרים להקל על שהות הילדים במקומות אלו, הנחשבים עבורם כמקום לא בטוח שבו חווים כאב. תחושתם הופכת קלה יותר אין שיעור בהיתקלות בדמות אהובה בחדרו של רופא או בחדר מנוחה.

קרא עוד : ציור על קנבס
קרא עוד : קורס להכשרת ציירי קירות

למידע נוסף על - ציורי קיר מחירים לחץ כאן

כל הזכויות שמורות להלל לזרוב © ציורי קיר
STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
STG